Meer aanklachten tegen Diddy: drie mannen beschuldigen hem van verkrachting

Er zijn opnieuw aanklachten tegen Diddy gedaan wegens seksueel misbruik. Drie mannen beschuldigen de muzikant van aanranding en verkrachting in de periode tussen 2019 en 2022. Diddy zou hen hebben gedrogeerd en daarna aangevallen terwijl ze buiten bewustzijn waren.

Het gaat om drie civiele rechtszaken die afzonderlijk en anoniem door advocaat Thomas Giuffra zijn ingediend bij het hooggerechtshof in de staat New York.

Een van de mannen beweert dat medewerkers van Diddy hem hebben bedreigd zodat hij niet met de kwestie naar buiten zou treden. Een andere geeft aan dat zijn aanranding is gefilmd en dat hij na afloop contant geld zou hebben gekregen. De derde zegt dat Combs en medewerkers van zijn label Bad Boy Records om beurten misbruik van hem hebben gemaakt.

Advocaat Giuffra zegt tegen NBC dat Combs in deze kwesties “angstaanjagend consistent” te werk zou zijn gegaan.

De nieuwe aanklachten zijn de laatste in een reeks van inmiddels tientallen aanklachten over seksueel misbruik, mensenhandel en fraude tegen de 55-jarige Diddy. Hij zit vast in het Metropolitan Detention Center in New York en zegt onschuldig te zijn.

Het strafproces tegen de rapper gaat waarschijnlijk in mei volgend jaar van start.

Heb jij zelf behoefte om te praten over jouw ervaring met seksueel grensoverschrijdend gedrag? Je kunt terecht bij Slachtofferhulp Nederland via 0900-01 01 of bij het Centrum Seksueel Geweld via 0800-01 88 of de chat.

Deel dit verhaal, kies uw platform!

Openingstijden feestdagen

Dinsdag 24-12-2024 Kerstavond Gesloten
Woensdag 25-12-2024 1e kerstdag Gesloten
Donderdag 26-12-2024 2e kerstdag Geopend !!
Dinsdag 31-12-2024 Oud & Nieuw Gesloten
Woensdag 01-01-2025 Nieuwjaarsdag Gesloten